×

Hakkımızda

EHK Mühendislik ve Projelendirme firmamız 30 yılı aşkın tecrübe birikimi ile kıymetli müşterilerimizin isteği doğrultusunda çalışmayı temel hedef edinmiştir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını maksimum kalite ve minimum yatırımla gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

Güvenilir, kaliteli, genç ve dinamik bir yapıya sahiptir. Şirketimiz İstanbul’da yer almakta olup şehir içi ve şehir dışında da başarılı faaliyetler gerçekleştirmektedir.

Fabrikalar, alışveriş merkezleri, oteller, toplu konutlar, sanayi bölgeleri ve iş merkezleri gibi pek çok alanda faaliyetlere imza atmış ve yeni projeler gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Uzmanlık ve Tecrübe

Sektör uzmanlarımız, her müşterinin işini ve endüstrisini derinlemesine anlayarak daha iyi fikirler ve çözümler sunabilmektedir.

Biz farklı iş alanlarında yetenekli çevik ve deneyimli mühendislerden oluşan bir gruptan oluşan entegre bir mühendislik şirketiyiz.

24Tamamlanan Projeler
10Devam Eden Projeler
30Yıllık Tecrübe
250Mutlu Müşteri

Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınan,dünya standartlarında, çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer mühendislik firmaları tarafından örnek alınan bir firma olmak. Yurt içinde ve yurt dışında tüm müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet veren, müşterilerimizin kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı bir şirket profili oluşturmak.

Misyonumuz

Tüm müşterilerimize yüksek kalitede mühendislik hizmeti sunmak, sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını saglamak.